АФІША

  • Дмитро Кремінь

    21 серпня 2022р.
    початок о 18.00

--

Найбільший театр області щойно повернувся з київських гастролей і вже готується до відкриття ювілейного сезону

Вересень видався багатим на гастролі для Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв. Закарпатці успішно виступили на театральному фестивалі "Коломийські представлення" (Івано-Франківщина) та в м.Дрогобич (Львівщина).

А нещодавно театрали повернулись із Києва, де показали свою останню прем’єру "Про що плачуть верби?" за п’єсою І.Карпенка-Карого та дитячий мюзикл "Мауглі". Щорічні гастролі в столиці – це вже добра традиція закарпатського облмуздрамтеатру. Виступати перед вибагливим київським глядачем наважиться далеко не кожен театр із "провінції", закарпатці ж це роблять щоосені. Цьогоріч, окрім Києва, виступили також у Білій Церкві та Обухові.

Василь Шершун, художній керівник театру та режисер-постановник вистави "Про що плачуть верби?", оцінює гастролі як успішні: на виставах зали були заповнені, а глядачі та театрознавці прихильно відгукнулись про побачене.

"Ми успішно склали іспит перед примхливою київською публікою, – ділиться враженнями Василь Шершун. – Театр довів свою спроможність. Адже в останні роки до нас прийшло чимало молоді. Хай навіть без театральної освіти, але вони вчаться і розвиваються на репетиціях і на сцені. Та так, що нашій молоді позаздрили і київські колеги – їхній пластичності, рухливості. "У вас на сцені є ансамбль акторів" – казали нам кияни. Тож я планую і надалі в своїх постановках робити ставку на нашу молодь. Нехай ростуть!".

На власну сцену Закарпатський обласний український музично-драматичний театр ім.братів Шерегіїв вийде вже 16 жовтня. Саме тоді розпочнеться ювілейний 70-ий театральний сезон.

 

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 411-47-41 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН