АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

ЗАКАРПАТСЬКИЙ МУЗДРАМТЕАТР ПОКАЖЕ СЬОГОДНІ БЛАГОДІЙНУ ВИСТАВУ ДЛЯ ВОЇНІВ АТО

До Дня захисників та захисниць України, що відзначатиметься 14 жовтня, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже сьогодні, 13 жовтня, о 19.00 на малій сцені благодійну виставу «Краще залишайся мертвим». 

П’єса написана на основі реальних подій німецьким автором Карлом Ветлінгером, який повернувся після довгого полону і виявився вдома нікому не потрібним. І хоча події торкаються Другої світової війни, режисер Михайло Фіщенко зробив виставу актуальною і для нашого часу.  На виставу особливо запрошуються учасники бойових дій та члени їх сімей. Вхід для всіх вільний.

Як зазначає Сергій Братасюк, батько чотирьох дітей, який добровольцем воював на Донбасі  у 2014-2015 роках, вистава «Краще залишайся мертвим»  підіймає ті ж проблеми, через які проходять воїни АТО. «Наше суспільство ділиться на дві частини: тих, кого обпалила війна і тих, яких вона начебто не стосується, -- ділиться думками колишній сержант. – Тому гостро виникає проблема соціалізації українських воїнів. Вони повертаються з фронту і бачать, що тут нікому до них нема діла. Їх часто не сприймають, не розуміють. Їм нелегко влаштовуватися на роботу. У багатьох через пережиті страждання, смерть товаришів -- нестійка психіка. Ті, хто пережив війну, замикаються у своєму колі, бо для інших ці переживання –малозрозумілі».

Вистава «шерегіївців» якраз розповідає про таку ситуацію, коли вчорашній солдат стає зайвим для суспільства. Маємо все зробити для того, аби ті, хто зі зброєю в руках захищав нашу незалежність і право на мирне життя, не відчували себе покинутими і непотрібними.

А 15 жовтня, о 19.00, на малій сцені покажуть сучасну трагедію А.Іванова «З училища». У суботу, 16 жовтня, о 18.00 на великій сцені зіграють ексцентричну комедію Р.Ховдона «Ідеальне весілля». У неділю, 17 жовтня, о 12.00 на малюків чекатиме музична казка «День народження кота Леопольда», а о 18.00 «шерегіївці» покажуть виставу «Крок від любові» за «Циганкою Азою» Михайла Старицького.

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН