АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Розвиток транскордонної культури: відреставровані театри міст Сату Маре та Ужгород

15 грудня 2021 року в рамках проєкту «Розвиток транскордонної культури: відреставровані театри міст Сату Маре та Ужгород» (2SOFT/2.1/34) програми транскордонного співробітництва Румунія-Україна, відбулася зустріч представників Спільного Технічного Секретаріату програми та українських бенефіціарів проекту. Метою зустрічі було обговорення актуальності проекту, ефективності його впровадження, перспектив впливу на культурне життя транскордонного регіону, а також потенціал стійкості результатів проекту.

 

Учасниками зустрічі стали представники СТС – Богдан Танаса та Раду Хурджуй, команда проекту Бенефіціара 1 (Б1- Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегїів» Закарпатської обласної ради), команда проекту Бенефіціара 2 (Б2 -Виконавчий комітет Ужгородської міської ради), заступник Ужгородського міського голови Пинзеник Василь, начальник управління забезпечення діяльності керівництва, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Уляна Гурчумелія.

Загальна мета проєкту - розвиток транскордонного туристичного потенціалу румунсько-українського прикордонного простору шляхом вдосконалення культурної пропозиції для населення, яке проживає у регіонах Сату-Маре та Закарпаття.

Конкретне завдання проекту полягає у тому, щоб відновити історичну красу місць, де розігруються театральні вистави Північного театру Сату-Маре (студійний зал) та Закарпатського обласного музично-драматичного театру (Мала сцена), до кінця реалізації проекту.

Важливою складовою зустрічі стало обговорення можливості досягнення запланованих результатів проекту. В ході дискусій учасники дійшли висновку, що розвиток культурного життя та збагачення культурної пропозиції на транскородонній території набули нового значення в контексті пандемії Covid-19. Навіть у складні часи боротьби з пандемією, культурний аспект не втрачає своєї актуальності, а навпаки потребує більшого розвитку, разом з тим, як вакцинація дозволяє населенню повернутися до звичайного життя. Попит на культурні продукти буде зростати і надалі при зменшенні кількості обмежень для вакцинованих громадян та зниженню рівня захворюваності. Одним із заходів проекту є проведення транскордонного театрального фестивалю в Ужгороді з використанням оновленого приміщення Малої сцени. Учасники обговорили можливість проведення такого заходу, враховуючи поточний рівень обмежень та ймовірні варіанти для онлайн формату.

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН