АФІША

 • Солодка помста

  28 листопада 2023р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Краще залишайся мертвим

  29 листопада 2023р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Той що відчиняє двері

  02 грудня 2023р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Гном Джером

  03 грудня 2023р.
  початок о 12.00

 • Привиди маєтку Рейвенскрофт

  03 грудня 2023 р.
  початок о 18.00

--

9 жовтня Закарпатський муздрамтеатр відкриває 77-й театральний сезон

Новий 77-й театральний сезон Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв уже традиційно відкриває у жовтні. Останні кілька місяців йшла напружена робота, аби потішити глядачів приємними несподіванками.

 

 

Директор  і художній керівник Закарпатського муздрамтеатру Василь Марюхнич, попри дуже складну роботу закладу культури в умовах війни, відзначає і кілька позитивних моментів. Так, останнім часом у трупі з’явилися нові обличчя. Акторами театру стали одразу шестеро випускників театральних вишів з Харкова та Івано-Франківська, у тому числі й четверо хлопців, нестача яких гостро відчувається ще й у зв’язку з проходженням військової служби нашими провідними артистами. Тепер є можливість здійснювати нові постановки та відновлювати старі. У Закарпатському муздрамтеатрі нині триває активне відновлення вистав із новими акторами. Це й улюблені дитячі спектаклі «Мауглі» та «До-ре-мі», музичний водевіль Квітки-Основ’яненка «Чого хоче жінка?».

У новому сезоні Закарпатський муздрамтеатр гратиме чотири рази на тиждень. У вівторок і четвер працюватиме мала сцена, а в суботу і неділю – велика. Дитячі казки відтепер гратимуться не  тільки у неділю, а й у суботу -- о 12.00. Окрім того, в суботу ввечері матиме змогу показувати свої вистави і Донецький академічний обласний драматичний театр з Маріуполя, який тимчасово перебазувався до Ужгорода.

Започаткував у новому сезоні найбільший театр області і серію літературно-театральних перфомансів, що базуються на творчості відомих закарпатських письменників. У вересні заслужений артист України Василь Шершун здійснив постановку «Танця блукаючого вогню» за поезією Дмитра Креміня. Зараз він же працює над поетично-театральним дійством «Один» за творчістю Петра Скунця. У планах цього сезону робота і над творчістю ще одного Шевченківського лауреата – Івана Чендея, з дня народження якого цьогоріч виповнилося сто років.

Керівник Закарпатського муздрамтеатру Василь Марюхнич сподівається, що в новому театральному сезоні нарешті буде завершена реконструкція малої сцени, що здійснюється за європейський грант. Нове обладнання для неї вже закуплено. Так що попереду багато роботи і сподівань, головне з яких – наша спільна Перемога і відновлення повноцінної творчої роботи у мирному часі.

А відкриється 77-й театральний сезон у неділю, 9 жовтня, о 18.00 прем’єрою детективної історії американця Дона Нігро «Привиди маєтку Рейвенскрофт». Як запевняє режисер-поставник вистави, заслужений артист України Михайло Фіщенко, буде цікаво, бо в гостросюжетній історії майстерно переплелися містика, любовні колізії, трагедія і гумор.

 

 

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичною частиною Закарпатського  академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН