АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  26 травня 2024р.
  початок о 18.00

 • «Витівки короля Дроздоборода»

  01 червня 2024р.
  початок о 11.00
  (сцена просто неба)

--

Визначено лауреатів обласної театральної премії імені братів Шерегіїв за 2022 рік

У галузі театрального мистецтва обласними преміями імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв у номінації «Режисерсько – постановочна група» відзначено режисерсько – постановочну групу комунального закладу «Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв» Закарпатської обласної ради у складі: Фіщенка Михайла – режисер-постановник, заслужений артист України; Бєлої Людмили – художника-постановника і Сньозика Дмитра – балетмейстера-постановника, за постановку вистави «Готель між двох світів»  за п’єсою Е. Шмітта.

 

 

У номінації «Актор» (за найкраще втілення сценічного образу) — Аітов Руслан– актор Мукачівського драматичного театру, за роль Полікарпа у соціальній драмі «Банкомат» Ніколоза Сабавілі;

у номінації «Актриса» (за найкраще втілення сценічного образу) Дзуринець Олеся – артистка драми комунального закладу «Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв» Закарпатської обласної ради, за роль Лори у виставі «Готель між двох світів» за п’єсою Е. Шмітта.

 

 

У номінації  «Актор/актриса» (за найкраще втілення сценічного образу у виставі для дітей) Чеховська Юлія – актриса комунального закладу «Закарпатський академічний обласний театр ляльок» Закарпатської обласної ради, за роль Принцеси у виставі «Нова сукня для принцеси» О. Маслової.

У номінації «Театрознавець»Андрійцьо Василь – кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України, театрознавець за монографію «Сузір’я корифеїв українських театрів Срібної Землі».

Вітаємо лауреатів!

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН