АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  26 травня 2024р.
  початок о 18.00

 • «Витівки короля Дроздоборода»

  01 червня 2024р.
  початок о 11.00
  (сцена просто неба)

--

Телеканал "Суспільне: Ужгород" про виставу "У полоні Снігової Королеви"

3 січня першу у 2023 році виставу "У полоні Снігової королеви" з циклу новорічно-різдвяних вистав показали в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі. У постановці задіяна майже вся трупа театру.

Роль Снігової королеви у виставі грала акторка театру Світлана Мавріц. За словами акторки, це її улюблена роль.

 

"Зрозуміло, що завжди в житті добро має перемагати зло. Але я думаю, що королева не є такою злою. Якщо вона хотіла забрати в полон до себе хлопчика, значить в житті їй одиноко. Вона хотіла прикрасити якось своє життя", — розповідає акторка театру Світлана Мавріц.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Снігова королева

Ролі розбійників у виставі зіграли Роман Каварізін та Дмитро Бурма.

"Вистава для дітей, а може й для дорослих, бо тут піднімаються теж дорослі теми. Тут можна знайти і про кохання, і про відданість, і про зло. Є якісь теми, які відгукуються й зараз. У "Сніговій королеві" теж є тема війни. Тема сутичок між людьми", — говорить артист Каварізін Роман.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Снігова королева

"Людям зараз це потрібно. Потрібні емоції, потрібно відволікатися. Мені приємно дарувати людям настрій і трохи давати їм мирного життя", — розповідає артист Дмитро Бурма.

Василь Марюхнич директор Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру розповів, що кількість глядачів театру збільшилася з початком війни.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Снігова королева

"Наші діти як ніхто сьогодні заслуговують на свято. Це наш обов’язок створити їм відповідний настрій: гарний, з подарунками, з персонажами популярних мультиплікаційних фільмів. Особливістю минулорічного сезону і початку цього року є ще й те, що з нами під одним дахом працює і Донецький обласний академічний музично-драматичний театр з міста Маріуполь. І вони підготували так само казку для наймолодших наших глядачів", — розповідає директор Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру Василь Марюхнич.

"Нам подобається атмосфера, тут цікаві заходи для діток. Дуже цікава та професійна гра акторів. Якщо є можливість, то чому б не піти під час новорічних свят на виставу, ніж сидіти у планшетах", — говорить відвідувачка театру Олена Тарасенко.

Дитячі вистави у Закарпатському облмуздрамтеатрі показуватимуть до 14 січня.

 

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Снігова королева

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН