АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  26 травня 2024р.
  початок о 18.00

 • «Витівки короля Дроздоборода»

  01 червня 2024р.
  початок о 11.00
  (сцена просто неба)

--

Закарпатський муздрамтеатр успішно завершив сезон новорічних казок

Цього тижня Закарпатський муздрамтеатр успішно завершив сезон новорічних казкових вистав, який почався ще від Дня святого Миколая. Попри складну ситуацію в країні, малеча з радістю ходила на казки, тож цікаво було і акторам, і глядачам.  Протягом шкільних канікул були з успіхом зіграні «У полоні снігової королеви, «Пригоди Санти», «Майстри чудес», «Мауглі». 

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород
Заслужений артист України Василь Шершун та актор Роман Бурма у виставі "Мауглі"

 

Слід відзначити вдале поповнення акторського складу найбільшого театру Закарпаття. До колективу влилося четверо молодих акторів та двоє акторок із професійною освітою, які приїхали з Харкова, Івано-Франківська, Донецька. Також суттєво підсилюють трупу і власні вихованці із Закарпатської академії культури і мистецтв.

 

У неділю, 29 січня, о 18.00 на великій сцені «шерегіївці» покажуть музичну виставу «Про що плачуть верби» за драмою корифея українського театру І.Карпенка-Карого. Вистава йде вже восьмий рік, але користується незмінним успіхом у глядачів. Тим паче, що постійно оновлюється. От і цього разу вона гратиметься в оновленому складі.

Як пояснив режисер-постановник Василь Шершун, виконавець головної ролі Гната – Альберт Малик, уродженець Донеччини, який грав у Закарпатському муздрамтеатрі з початку війни, нещодавно пройшов конкурс у Київському Національному академічному театрі імені Лесі України і відтепер працює там.

«Нові актори – це практично новий дух вистави, -- твердить заслужений артист України. – Окрім Гната, якого гратиме Андрій  Павлюк із Івано-Франківська, заміна відбулася і на роль Степана. Чимало нових облич з’являться і в масових сценах, адже вистава багата на танці та співи».

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН