АФІША

 • Отвєтка

  24 лютого 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Лускунчик

  25 лютого 2024р.
  початок о 12:00

 • Жменяки

  25 лютого 2024р.
  початок о 18:00 

 • Інша

  01 березня 2024 р.
  початок о 18:00

--

Закарпатський муздрамтеатр почав знімати тизери до вистав

На фото: Рудольф Дзуринець у ролі Ганса Кіфера у тизері до вистави "Краще залишайся мертвим"

 

Закарпатський муздрамтеатр один із перших в Україні почав знімати самостійні тизери до вистав. З англійської мови слово «teaser» перекладається як «дражнилка». Мета цього рекламного продукту – зацікавити (роздражнити) аудиторію, у ньому обов’язково має міститися певна загадка, недомовленість. Ми звикли, що тизери знімають для реклами художніх фільмів, а от передпрем’єрне відео про театральні вистави поки що є новинкою.

Заступник директора Закарпатського муздрамтеатру Рудольф Дзуринець розповів, що все почалося ще у 2017 році, коли палкий шанувальник малої сцени Крістіан Сайлер запропонував робити якісні афіші для вистав на волонтерських засадах. А оскільки давно хотів зайнятися фільмуванням, то згодом запропонував зняти тизер про виставу «Краще залишайся мертвим». Необхідну техніку він мав. Приходив на репетиції, сам написав сценарій. Зйомки відбувалися в Невицькому замку, скансені і на вулиці Волошина в Ужгороді. З двох відзнятих годин у тизері залишилося дві хвилини. "Краще Залишайся Мертвим" (2021) | Офіційний Трейлер [4K] - YouTube

Викладений в соцмережах ролик набрав шаленої популярності і спонукав до подальшої роботи.

На початку війни зняли тизер до вистави «Отвєтка» у підвальному приміщенні театру. Далі у плаці Шенборнів у Чинадієві зафільмували короткий трейлер до детективної історії «Привиди маєтку Райвенскрофт». Останнім зняли у скансені тизер до української класичної драми «Про що плачуть верби», яку нещодавно муздрамтеатр показав в оновленому складі. "Про що плачуть верби" (2022) | Офіційний Трейлер - YouTube

Рудольф Дзуринець запевняє, що тизери позитивно вплинули на зацікавленість глядача, їх більшає у залі. Окрім того, актори мають можливість спробувати себе бодай у короткому кіно, а рідні для нас місця фіксуються для ширшої аудиторії.

На жаль, Закарпатський муздрамтеатр має дуже обмежені можливості для популяризації вистав. Адже давно говориться про виділення в Ужгороді окремих місць для реклами наших культурних установ – театрів, філармонії, творчих колективів. Раніше були спеціальні тумби у людних місцях, на які клеїлися афіші. Нині рекламну продукцію клеять куди попало, спотворюючи загальний вигляд міста. Ужгородська влада мала би вирішити цю проблему цивілізованим способом.

А в суботу, 4 лютого, о 18.00 Закарпатський муздрамтеатр запрошує на музичну виставу «Про що плачуть верби» за п’єсою Івана Карпенка-Карого. У неділю, 5 лютого, о 12.00 «шерегіївці» покажуть казку Євгена Шварца «У полоні Снігової королеви».

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичною частиною Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв.

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН