АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Під час фестивалю «Свобода» відбулася зустріч із керівником Херсонського муздрамтеатру

У рамках міжнародного театрального фестивалю «Свобода» відбулася зустріч із керівником Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександром Книгою. Директор Закарпатського муздрамтеатру Василь Марюхнич представив журналістам свого колегу, народного артиста України, який вже 34 роки очолює головний театр Херсонщини.

Олександр Книга (ліворуч) та Василь Марюхнич під час прес-конференції

Олександр Книга розповів про гарячі події на Херсонщині, свідком яких він став. Під час окупації його затримували, влаштовували тривалі допити і лише після міжнародного розголосу, відпустили. Адже Херсонський театр відомий насамперед своїм міжнародним фестивалем «Мельпомена Таврії», на який приїжджають колективи з різних країн. Учасником цього фесту неодноразово був і Закарпатський муздрамтеатр. 

Після визволення від російських окупантів театр повернувся до роботи. Із великого колективу (250 працівників) колаборантами стали лише півтора десятка, які повтікали з окупантами на лівий берег Дніпра. Нині Херсонський театр вже працює для глядачів у пристосованих приміщеннях, однак через постійні обстріли навіть директорові доводиться носити бронежилет. Херсонці активно гастролюють Україною, тож Олександр Книга запевнив, що завітають зі своїми виставами й до Ужгорода.

А цієї неділі, 30, квітня, о 18.00, на великій сцені Закарпатського муздрамтеатру відбудеться показ оновленої комедії «Ідеальне весілля». Знову для глядачів гратиме яскравий тандем акторів Рудольфа Дзуринця та Дмитра Сньозика, які після поранення та демобілізації з лав ВСУ, повернулися до театру.

На фото: Олександр Книга (ліворуч) та Василь Марюхнич під час прес-конференції

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН