АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  26 травня 2024р.
  початок о 18.00

 • «Витівки короля Дроздоборода»

  01 червня 2024р.
  початок о 11.00
  (сцена просто неба)

--

“Угода з ангелом”: 10 фактів про прем’єру

8 жовтня в Закарпатському обласному муздрамтеатру стартував новий 78-й театральний сезон. Почали з вистави “Угода з ангелом”, фарс-фантасмагорії на дві дії, у постановці Михайла Фіщенка.

Головний герой п’єси — Ден, веде подвійне життя. Він прикидається страховим агентом, адже це солідніше, ніж його справжня професія – актор. Одного дня ця правда виходить назовні та призводить до жахливих наслідків. Коли наш герой думає, що все втрачено, в його житті з’являється ангел, який пропонує йому угоду – повернутися в часі та все змінити.

У виставі піднімаються питання життєвого вибору людини та ролі актора у суспільстві.

 

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород

 

Цікаві факти про виставу:

 

1. Авторка сценарію — сучасна українська драматургиня Неда Неждана. “Угода з ангелом” — це вже її третя поставлена вистава в Закарпатському муздрамтеатрі. Також були “Той, що відчиняє двері” та “Отвєтка”.

До речі, саме Закарпатський муздрамтеатр поставив першу театральну прем’єру в Україні від початку повномасштабного вторгнення. Це була якраз монодрама “Отвєтка”, прем’єра якої відбулася 17 квітня 2022 року.

2. Співпраця з Неди Неждани з Закарпатським драмтеатром почалася з критичного коментаря на фейсбуці під час фестивалю “Під квітом сакури”.

 

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород

Режисер-поставновник Михайло Фіщенко та авторка сценарію Неда Неждана на фоні афіші “Угоди з ангелом”

 

3. Прем’єра вистави відбулася з другої спроби. 23 лютого 2022 року на Великій сцені якраз репетирували фінальні сцени. І вистава найближчим часом мала побачити глядачі. Але зранку почалося повномасштабне вторгнення…

4. Головну роль у першій постановці (до повномасштабного вторгнення) мав зіграти Рудольф Дзуринець. Через нові посадові обов’язки — поки не встигає втілити роль. Каже, що, можливо, зможе зіграти після Перемоги.

5. Головну роль страхового агента та актора Дена зіграв Роман Каверзін. Для нього це перша вистава у головній ролі.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород

6. На сцені у постановці зіграв також зіграв і Дмитро Сньозик. На початку повномасштабного вторгнення вступив до лав тероборони, після поранення і довгої реабілітації повернувся у театр. Зараз він діючий актор і балетмейстер театру.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород

Дмитро Сньозик у ролі шефа, Артура Вікторовича

7. Під час показу “Угоди з ангелом” було задіяно рухомий елемент на сцені.

8. У епізодах на сцені є роль Квіткарки. Вона не має слів. Цього персонажа немає в оригінальному сценарії, її додав режисер Михайло Фіщенко. Надихнули його якраз ужгородські квіткарки, які, як він каже, знають про все.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород

9. У виставі лунають пісні таких виконавців як Louis Armstrong, Nat King Cole, Frank Sinatra. Їх виконує Ангел, роль якого зіграла Діана Вишнева.

10. Вся музика у виставі виконується наживо театральним оркестром «Яма», який під час гри присутній на сцені в ролі “помічників” ангела.

Цікаво Ужгород. Вистава в театрі. Розваги Ужгород

Гичка Галина, Varosh

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН