АФІША

 • Солодка помста

  06 жовтня 2023р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Солодка помста

  07 жовтня 2023р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • «Витівки короля Дроздоборода»

  08 жовтня 2023 р.
  початок о 12.00

 • Угода з ангелом

  08 жовтня 2023р.
  початок о 18.00

--

Закарпатський облмуздрамтеатр взяв участь у Міжнародному фестивалі "Мандруючі зірки"

Вистава "В Парижі гарне літо"

Закарпатський обласний музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв провів успішні гастролі в Києві. 

10 вересня "шерегіївці" взяли участь у ХІХ міжнародному театральному фестивалі "Мандруючі зірки" пам’яті Шолома-Алейхема, в якому було представлено десять колективів із Києва, Львова, Хмельницького, Чернігова, Полтави, Ужгорода та Тель-Авіва. Закарпатці показали виставу "Моя чарівна Естер" за давньоєврейською легендою (режисер Михайло Мільмейстер). Фестиваль пройшов на високому художньому рівні, збирав повні зали і вирізнявся розмаїтою тематикою. Закарпатський облмуздрамтеатр вже вдруге став його учасником.

11 вересня "шерегіївці" на сцені Національної музичної академії показали виставу "В Парижі гарне літо…" за п’єсою Олександра Гавроша. Глядачі тепло сприйняли "інтелігентну драму" про засновника закарпатської школи живопису Адальберта Еределі, довго аплодували, не відпускаючи акторів зі сцени. В обговоренні після вистави взяли участь представники театральної громадськості Києва, члени закарпатського земляцтва. Режисер-постановник вистави, народний артист України Анатолій Філіппов був здивований, як мало знають про Адальберта Ерделі в столиці. "Навіть чимало освічених людей вперше дізналися про цю постать, – розповідає він. – Тому велику роль у популяризації цього славного імені може відіграти і наша вистава".

12 вересня у столичному Будинку офіцерів "шерегіївці" показали вистави "Про що плачуть верби?" за І.Карпенком-Карим (режисер Василь Шершун) та "Мауглі" (режисер Наталія Тімошкіна). 13 вересня колектив гастролював у Білій Церкві, а 14 – в Ірпені.

Директор театру Василь Марюхнич вважає київські гастролі вдалими, вистави добре сприймалися глядачем. "Закарпатська область – невелика, а має чотири професійних театри. Тому вдома нелегко збирати весь час повні зали, – пояснює керівник. – Гастролі ж є виходом із цього становища. А виступи в Києві – іспит для будь-якого театрального колективу, позаяк столичний глядач має змогу порівнювати побачене з найкращими театрами України. Приємно, що нас у Києві сприйняли, зокрема, виставу про Адальберта Ерделі, адже завдання театру – популяризувати культуру Закарпаття, зокрема, й за межами області".

Не встиг Закарпатський муздрамтеатр повернутися з київського фестивалю, як його вже запросили на дніпровський. Туди з’їдуться театри показувати вистави, присвячені АТО. "Шерегіївці" повезуть у Дніпро Шекспірівського "Гамлета" в сучасному трактуванні, – інформують у театрі.

 Детальніше про виставу

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН