АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  26 травня 2024р.
  початок о 18.00

 • «Витівки короля Дроздоборода»

  01 червня 2024р.
  початок о 11.00
  (сцена просто неба)

--

Головний театр Закарпаття стане учасником Всеукраїнського фестивалю-конкурсу Art-Ukrainе

Всеукраїнський щорічний фестиваль-конкурс ««ART-UKRAINE» проводиться з метою популяризації театрального мистецтва в областях України та підтримки місцевих театральних колективів на національному рівні.

Відбірковий тур охоплює 21 область. Участь у конкурсі можуть брати тільки академічні театри обласного рівня. Головним поціновувачем, а отже і суддею відбіркового туру є глядач. Аудиторія отримує заздалегідь розроблену анкету, в якій і дає свою оцінку акторській грі, режисерській роботі, загальному враженню.

Тільки після глядацької оцінки відбудеться конкурсний етап фестивалю. Наприкінці червня на сцені столичного Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка відбудеться фінал. Три кращі театральні колективи, за версією глядачів, продемонструють свій погляд на відомі твори. Переможець отримає грошову винагороду.

Глядачі, які під час відбіркового туру заповнили анкету, матимуть змогу взяти участь у розіграші цінних призів.

 

У четвер, 25 травня, учасником фестивалю стане Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв, який представить на суд глядачів та гостей з Києва останню прем’єру – «Вільні метелики» за п’єсою Леонарда Герша у постановці заслуженого артиста України Василя Шершуна.

О 17:00 у театрі відбудеться прес-конференція з організаторами фестивалю «ART-UKRAINE». Олена Пиряєва та Ігор Урсол поділять думками про мистецьке майбутнє України, проблематику театрального напрямку та шляхи залучення широкого кола пересічних громадян у глядацькі зали.

О 18:00 -- відбірковий показ драми «Вільні метелики» Закарпатським обласним академічним українським музично-драматичним театром ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

Наступний показ «Вільних метеликів» відбудеться у неділю, 28 травня, о 18.00.

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН