АФІША

 • Щоденник президента

  15 червня 2024 р.
  початок о 19:00
  (Мала сцена)

 • Повелитель Чорного лісу

  16 червня 2024р.
  початок о 12:00

 • Привиди маєтку Рейвенскрофт

  16 червня 2024р.
  початок о 18:00

 • Лео Е.Манн «Спадкоємець» (мала сцена)

  18 червня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Мауглі

  23 червня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  23 червня 2024р.
  початок о 18.00

 • Щоденник президента

  25 червня 2024 р.
  початок о 19:00
  (Мала сцена)

--

Ужгородський актор Олександр Мавріц – один із кращих у фільмі «Червоний»

 Професор Сергій Федака переконаний, що таких стрічок – де йдеться про нашу перемогу, а не поразку – треба знімати більше

 

 

4 серпня в Ужгороді відбувся перший допрем’єрний показ фільму «Червоний». Презентували стрічку режисер Заза Буладзе, автор сценарію Андрій Кокотюха, оператор-постановник Олександр Земляний та виконавець одної з головних ролей, ужгородський актор Олександр Мавріц.

 

 

Фрагмент фільму «Червоний» з Олександром Мавріцом у кадрі

 

З Ужгорода стартував всеукраїнський промотур одного з найочікуваніших фільмів цього року «Червоний», який розповідає про боротьбу українців у сталінських концтаборах. Показ і зустріч із творчою групою відбувалися у кінотеатрі «5 елемент» за сприяння Ужгородської міської ради. Після перегляду стрічки, яку глядачі вітали оплесками, відбулося обговорення фільму.

Режисер Заза Буладзе особливо відзначив провідного актора Закарпатського академічного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Олександра Мавріца, який зіграв одну з найскладніших ролей у фільмі – начальника концтабору майора Василя Абрамова.

 

Такий актор – мрія режисера, – коментує Заза Буладзе. – На мою думку, це найкраще виконана роль у фільмі.

 

Олександр Мавріц

 

Захоплювались роботою ужгородського актора й присутні на зустрічі автор сценарію Андрій Кокотюха та оператор-постановник Олександр Земляний.

Зйомки тривали три місяці, для чого в Кривому Розі навіть збудували сталінський концтабір, який одразу став туристичним об’єктом.

Початок зйомок для Олександра Мавріца був нелегким. Актор навіть просив відпустити його додому, але зрештою з режисером їм вдалося досягнути повного взаєморозуміння.

Доктор історичних наук, професор Сергій Федака особливо наголосив, що фільм знято за реальними подіями, і це має велике пізнавальне значення для сучасного глядача, котрий мало знає про повстання в’язнів у сталінських таборах. Це фільм не про поразку, а про нашу перемогу – і таких кінострічок, які утверджують силу українського духу, має ставати дедалі більше, переконаний закарпатський історик.

Тож відтепер Ужгород має щонайменше двох кіноакторів національного рівня – Римму Зюбіну, яка зіграла головну роль у фільмі «Гніздо горлиці», та Олександра Мавріца, котрий вдало дебютував у великому кіно.

Стрічка виходить у прокат 24 серпня у всіх кінотеатрах України.

 

Іванка Когутич

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. І. Чендея, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН