АФІША

 • Щоденник президента

  15 червня 2024 р.
  початок о 19:00
  (Мала сцена)

 • Повелитель Чорного лісу

  16 червня 2024р.
  початок о 12:00

 • Привиди маєтку Рейвенскрофт

  16 червня 2024р.
  початок о 18:00

 • Лео Е.Манн «Спадкоємець» (мала сцена)

  18 червня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Мауглі

  23 червня 2024р.
  початок о 12.00

 • Кольори

  23 червня 2024р.
  початок о 18.00

 • Щоденник президента

  25 червня 2024 р.
  початок о 19:00
  (Мала сцена)

--

Закарпатський муздрамтеатр успішно завершив вересневі гастролі

Уже традиційно у вересні Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв їздить на гастролі до Києва. Такий привілей може собі дозволити дуже мало театрів з провінції, адже конкурувати за столичного глядача доводиться з десятками київських театрів. Цього разу "шерегіївці" показали у столиці чотири спектаклі: "Вільні метелики", "Білий нігер" (режисер обох вистав – Василь Шершун), музичну казку "Велике жабеня" та героїчну драму "Богдан Хмельницький" (режисер обох вистав – Олександр Саркісьянц). Показали також вистави в Ірпені та Білій Церкві. Особливо тепло сприйняли кияни виставу про Богдана Хмельницького, що свідчить про зростання патріотичних почуттів та інтересу до нашої історії.

Також Закарпатський облмуздрамтеатр узяв участь у IX-у Міжнародному фестивалі "Коломийські представлення", де показав виставу "Білий нігер" за романом Карела Чапека. Театральні експерти, які дивилися виставу, прихильно сприйняли роботу "шерегіївців". Усім сподобалося, що закарпатці показали виставу про свій край.

Народний артист України Валерій Невєров, театральний режисер (Київ): "Ця сага перегукується із Франковим "Украденим щастям". Але це історія саме цього краю і тут все складається по-іншому. Тут простежується соціальна сторона, що перегукується із сучасністю. Люди виїжджають на заробітки, проходить час, а коли повертаються – сім’ї вже розбиті, діти інші.

 

Мені дуже сподобався головний герой, якого грає Олександр Мавріц. Він грає не силою, а психологічно. І йому віриш. Через його долю розкрито всі інші. Це просто диво мати у трупі такого актора. Режисер Василь Шершун є емоційним і має велику фантазію. Велике йому спасибі".

Алла Підлужна, театрознавець (Київ): "Це надзвичайно потужна вистава. Насамперед виділю виконавця головної ролі – Олександра Мавріца, який зумів показати цю трагедію. І в його особі маємо узагальнення про всіх заробітчан, які приносять в офіру своє життя. Також надзвичайною є сценографія, образ справжньої деревини. Ці драбини передають те, що у нас усе в підвішеному стані, хитке життя, яке не може знайти основи; щось таке відірване, яке стремить до неба, але до нього не досягає. Це дуже цікавий образ внутрішнього стану головного героя, його родини і всієї країни. Хочу привітати ужгородців із цією роботою, бо в ній вони змогли зробити узагальнення і підійнятися до справжніх висот трагедії".

Людмила Томенчук, головний редактор журналу "Театр-плюс" (Дніпропетровськ): "Цікавий матеріал, цікава вистава. Актори зіграли дуже інтелігентно, природно, з почуттям міри. Мені дуже сподобалось".

 

 

 

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичної частини

Закарпатського академічного обласного українського

музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв.

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. І. Чендея, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН