АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

В Ужгороді видали п'єси колишнього актора Закарпатського муздрамтеатру

В ужгородському видавництві «TIMPANI» вийшла друком збірка п’єс «Пташечка Господня» колишнього актора Закарпатського муздрамтеатру Євгена Свиридюка. У книжці вміщено чотири драми: «Пташечка Господня», «Час збирати каміння», «Хтось», «Фауст і прибулець».

 

Видання збірки п’єс є рідкісним явищем на Закарпатті, тому кожен драматургічний збірник одразу стає подією. Євген Свиридюк народився на Волині, працював у театрах Одеси, Херсона, Луцька, Ужгорода, Вінниці. Нині є одним із найстарших акторів Національного академічного театру імені Івана Франка в Києві.

У Закарпатському муздрамтеатрі Євген Петрович працював  на початку 1970-их років, де запам’ятався багатьма центральними ролями. Писати п’єси Євген Свиридюк став уже в зрілому віці, коли його почали менше задіювати у репертуарі. Але і зараз 79-річний актор регулярно виходить на найпрестижнішу сцену України.

Книжка вийшла з ініціативи закарпатського письменника і журналіста Петра Часта, який працював разом з автором у Закарпатському муздрамтеатрі. Він же написав і передмову. Окрім п’єс, у книжці вміщено докладне інтерв’ю з актором-драматургом, де він розповідає і про ужгородський період свого життя.

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН