АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Вісім театрів за вісім днів представлять свою творчість на малій сцені в Ужгороді

З 23 по 30 квітня в Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв вдруге відбудеться театральний фестиваль "Під цвітом сакури". На ужгородську сцену вийдуть колективи з різних куточків України, аби представити камерне театральне мистецтво.

 

В понеділок, 23 квітня, Київський академічний театр "Колесо" покаже водевіль-модерн "Пристрасті дому пана Г.-П." за твором О.Пчілки.

У вівторок, 24 квітня, Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.Т.Шевченка представить монодраму "Стіна" за п'єсою Ю.Щербака.

В середу, 25 квітня, Національний академічний театр російської драми ім.Л.Українки з Києва покаже ліричну історію "Ей, ти – привіт!" за п'єсою Г.Мамліна (її ж повторять на сцені обласного театру ляльок і наступного дня о 13.00).

У четвер, 26 квітня, Львівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.Ю.Дрогобича покаже драму "Маргарита й Абульфаз" за романом нещодавньої нобелівської лауреатки С.Алексієвич.

У п’ятницю, 27 квітня, Київський академічний молодий театр покаже виставу "Фрекен Жулі" за твором А.Стріндберга.

В суботу, 2 квітня, Національний академічний український драматичний театр ім.М.Заньковецької покаже біографічну виставу про Івана Франка "Картка любові" за твором Р.Горака.

В неділю, 29 квітня, Національний академічний драматичний театр ім.І.Франка з Києва покаже виставу "Увертюра. До побачення" за оповіданням І.Франка "Сойчине крило".

А завершиться фестиваль у понеділок, 30 квітня, виставою господарів. Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв покаже трагікомічний абсурд "Краще залишайся мертвим" за п'єсою К.Ветлінгера.

Тож протягом восьми днів вісім театрів з України тішитимуть глядачів на малій сцені. Початок вистав о 18.30. У порівнянні з минулорічним, фестиваль "Під цвітом сакури" зріс кількісно. Тож різноманіття сучасного театрального мистецтва України буде представлено ще повніше.

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН