АФІША

 • Отвєтка

  24 лютого 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Лускунчик

  25 лютого 2024р.
  початок о 12:00

 • Жменяки

  25 лютого 2024р.
  початок о 18:00 

 • Інша

  01 березня 2024 р.
  початок о 18:00

--

Закарпатський обласний український театр завоював симпатії на фестивалі в Коломиї

Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв 9 вересня взяв участь у всеукраїнському фестивалі «Коломийські представлення», який відбувся вже всьоме.  Разом із ужгородцями своє мистецтво на фесті показували театри з Києва, Херсона, Полтави, Луцька, Чернівців, Коломиї та Польщі.

Приємно відзначити, що вистава закарпатців «Про що плачуть верби?» у постановці Василя Шершуна сприйнялася свіжо і позитивно, про що свідчило обговорення експертної ради, складеної з відомих фахівців. Ось кілька думок про роботу закарпатців, що пролунали під час обговорення.

Народна артистка України Ада Роговцева: «“Те, що нам показали в середу ужгородці,  це свіжий підхід до класики. Серйозна робота, відчутно, що всі зайняті в ній – відповідальні люди. Хоча досвід акторів різний, виконавиця ролі Варки, наприклад, щойно починає свій творчий шлях. Цікаве сценографічне вирішення, сучасне музичне оформлення. Це витвір мистецтва, його потрібно сприймати таким, яким він є»

Алла Лужна, театрознавець: «Режисер небанально підійшов до вирішення класичного твору в поєднанні з пластичним втіленням режисерської думки і вдалим музичним тлом, на якому все відбувається. Воно змогло гармонійно з’єднати класичний, поетичний дух з сучасною інтерпретацією. Завдяки вдалому музичному матеріалу вистава зазвучала по-новому, не архаїчно, не занудно. Режисер зумів знайти хитку грань між сучасністю і класикою. Мені було цікаво спостерігати за вишуканим небанальним пластичним малюнком.

Я рада за театр, що має тепер у своєму репертуарі таку виставу. Це можна назвати проривом у сучасне театральне мистецтво.”

Людмила Томенчук, головний редактор журналу «Театр плюс»:  “Вистава ужгородського театру дуже сподобалася. Там є погляд на матеріал, є цілісна концепція. Цікавий, стильний погляд на класичний сюжет, за що режисерові плюс. Та й музичне оформлення цікаве, хореографія захоплює. Актори, відчувається, грають щиро».

Ясна річ, що під час обговорення фахівці висловили і свої зауваження, чимало з яких цілком слушні. Але в цілому всі привітали найбільший театр Закарпаття з удалою прем’єрою.

Детальніше про фестивальне обговорення можна прочитати тут --  http://teatr.kolomyya.org/

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН