АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

В Ужгороді відбувся творчий вечір заслуженої артистки України Наталії Засухіної

 

Цьогоріч виповнилося 60 років акторці Закарпатського академічного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Наталаї Засухіної.

Акторка народилася в місті Біла Церква на Київщині в родині військовослужбовця та вчительки. Закінчила Хустське культосвітнє училище та Рівненський інститут культури. І вже сорок років її доля пов’язана із театром. Зараз Наталія Засухіна завідує трупою обласного театру.З нагоди ювілею у залі Ужгородського замку газета «Неділя» організувала творчу зустріч із заслуженою артисткою України. Глядачі побачили уривки з шедеврів української класики, в яких грає ювілярка, зокрема роль Проні Прокопівни з вистави «За двома зайцями», матері Гордилі зі спектаклю «Крок від любові». Безперечно, був і вихід до глядача і в образі циганки Моргіти, за якою акторку знають більшість ужгородців.

Драматичну акторку Наталію Засухіну, яка вміє викликати сльози і сміх, вітали друзі, колеги з театру, знайомі, яких у життєрадісної та діяльної акторки чимало. Бажали їй отримати нарешті роль, в якій би сповна проявився її талант.

 

 

 

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН