АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Закарпатський муздрамтеатр завершив театральний сезон веселою історією про кота Леопольда

8 липня Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв завершив 72 театральний сезон прем’єрою дитячої казки «День народження кота Леопольда» за твором Аркадія Хайта.

Барвиста вистава у постановці режисера Олександра Саркісьянца привабила глядачів інтерактивністю та бешкетністю. Адже герої казки щоразу залучали маленьких глядачів до дійства, то просячи підказок нехитрих завдань, то просто йдучи у зал, наприклад, скласти кубик-рубик чи прочитати назву препарату, який мав доброго кота Леопольда зробити звичайним котом, який не дружить з мишами.

Головні ролі зіграли Сергій Баранов (кіт Леопольд), мишенята (Микола Слов'янин, Ангеліна Пересоляк), пес (Рудольф Дзуринець), бабуся (Василина Грицак). Постановку веселої історії про інтелігентного кота та злих мишенят глядачі зможуть побачити у новому сезоні, який розпочнеться у жовтні.

72 театральний сезон потішив ужгородців шістьма прем’єрами. Глядачі побачили на головній сцені вистави «Крок від любові» за Михайлом Старицьким (режисер Василь Шершун); «Вуйцьо з крилами» Олександра Гавроша, відновлену дитячу виставу «Попелюшка» й «День народження кота Леопольда» (всі три у постановці Олександра Саркісьянца).

А на малій сцені режисер Михайло Фіщенко поставив вистави «Краще залишайся мертвим» Карла Ветлінгера та «Same time, next year» («Наступного року в цей же час») Бернарда Слейда.

 

У цьому сезоні Закарпатський муздрамтеатр провів і другий фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури». Окрім цього, керівництво театру працює над комфортом глядачів: відремонтовано санвузли, оновлено крісла глядацької зали й утеплено фойє театру. Найближчим часом обіцяють поставити кондиціонер для малої сцени.

 

  

  

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН