АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

"Шерегіївці" вирушають на традиційні осінні гастролі до столиці

Уже стало доброю традицією, що восени найбільший театр Закарпаття вирушає на гастролі до столиці. Таку відповідальність можуть собі дозволити лічені театри з обласних центрів. Адже кияни мають із чого вибирати: окрім кількох десятків столичних театрів, тут іще й завжди чимало гастролерів не тільки з України, а й з-за кордону.

В суботу, 29 вересня, о 19.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв покаже виставу "Крок від любові" за п'єсою М.Старицького "Циганка Аза" на сцені оперної студії Національної музичної академії України ім.П.Чайковського.

У неділю, 30 вересня, о 19.00 "шерегіївці" зіграють музичну драму "Про що плачуть верби" за п'єсою І.Карпенка-Карого "Безталанна" у Центрі культури і мистецтв СБУ (обидві вистави у постановці заслуженого артиста України Василя Шершуна).

В понеділок, 1 жовтня, закарпатці виступатимуть в Ірпені: о 13.30 покажуть "Про що плачуть верби" в Ірпінському економічному коледжі, а о 18.00 зіграють "Крок від любові" в Ірпінському державному коледжі економіки та права Національного університету Державної податкової служби України.

У вівторок, 2 жовтня, о 13.00 закарпатці виступлять у Білій Церкві: покажуть дитячу казку "День народження кота Лепольда" у Будинку культури, що належить ПК "Білоцерків МАЗ" (постановка Олександра Саркісьянца).

А вже 5-6 жовтня "шерегіївці" покажуть виставу Еріка Ассу "Круті віражі" у постановці заслуженого артиста України Михайла Фіщенка у паризькому театрі "L'Atalante" на Монмарті.

 

 

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичної частини 
Закарпатського академічного обласного українського
музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН