АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Закарпатський муздрамтеатр визначився з кандидатами на Обласну премію імені братів Шерегіїв

Найбільший театр Закарпаття висунув свої кандидатури на здобуття єдиної театральної премії краю у 2018 році. Так, у номінації «режисерсько-постановочна група»шерегіївці запропонували відзначити виставу «Крок від любові» за п’єсою Михайла Старицького «Циганка Аза». (Режисер-постановник – заслужений артист України Василь Шершун, художник-постановник Зайцева Емма, балетмейстер-постановник – Віктор Бабука).

 


У номінацію «краща чоловіча роль» запропоновано актора драми Рудольфа Дзуринця за роль Ганса Кіфера у виставі «Краще залишайся мертвим» за п’єсою Леонарда Герша.

На «краща жіночу роль» подано артистку драми Ларису Волковську-Москалик за роль Ази у виставі «Крок від любові».

Подав свою кандидатуру Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв і в номінації «театрознавство». Тут пропонується відзначити  доктора історичних наук Сергія Федаку за книжку театральних рецензій «Закарпатський театр на порозі ХХІ століття».Останні три роки були щедрими на ужинки премії братів Шерегіїв для Закарпатського муздрамтеатру. Тричі підряд їхні вистави визнавалися кращими: «Чому плачуть верби» за Карпенком-Карим (режисер В.Шершун) (2015), «В Парижі гарне літо» Олександра Гавроша (режисер А.Філіппов) (2016),  «Круті віражі» Еріка Ассу (режисер М.Фіщенко) (2017).

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН