АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Фестиваль "Під цвітом сакури" розпочне вистава львів'ян "Три любові"

У п'ятницю, 12 квітня, в Ужгороді розпочнеться третій фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури", який проводить Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв.

 

Першими на фестивальну сцену вийдуть актори Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької, котрі зіграють виставу "Три любові", що розповідає про історію взаємин танцівниці Айседори Дункан і поета Сергія Єсєніна.

В суботу ужгородців тішитимуть своїм мистецтвом гості з Луцька. Волинський академічний обласний український музично-драматичий театр ім.Т.Шевченка покаже виставу за двома короткими п'єсами Антона Чехова "Ведмідь" і "Пропозиція".

Вистави відбуватимуться о 18.30 на малій сцені Закарпатського облмуздрамтеатру.

А в неділю в залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок комедію Миколи Янчука "У Києві, на Подолі, або Гдє ві сохнітє бельйо" зіграє Київський академічний театр "Колесо". Початок о 18.30.

Всього ж на фестивалі протягом тижня покажуть сім вистав, – повідомляють організатори.

А перед офіційним початком театрального фесту в п'ятницю о 17.30 відбудеться прес-конференція організаторів і гостей зі Львівського національного театру ім.М.Заньковецької.

 

 

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН