АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Виставою театру з Івано-Франківська завершився третій фестиваль "Під цвітом сакури"


III-ій фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" завершився вчора ввечері в Ужгороді виставою "На західному фронті без перемін" Івано-Франківського національного академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.І.Франка.

 

 

 

Це перша в Україні постановка однойменного роману Еріха Марії Ремарка. Герої – "втрачене покоління", 20-річні хлопці, які ще вчора навчалися, мріяли, а тепер кинуті в кривавий бруд Першої світової війни. Як вижити і залишитися людьми – перед ними непросте в жорстоких реаліях питання. Пронизлива й відверта історія про війну та проти війни – надзвичайно актуальна, на жаль, у зв'язку з ситуацією на сході України, і для сучасного українського глядача.

Перед виставою її режисер, заслужений артист України Олексій Гнатковський, на прес-конференції розповів про роботу над постановкою. Директор та художній керівник Івано-Франківського національного академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.І.Франка, народний артист України Ростислав Держипільський зазначив, що хотілось би представити на ужгородській сцені й інші постановки, наприклад, "Оскар і Рожева пані", "Солодка Даруся" тощо.

Після тригодинної вистави директор та художній керівник Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв Василь Марюхнич подякував гостям за емоції від гри на сцені, вручив диплом лауреата фестивалю "Під цвітом сакури" та передав акторам символ фесту – статуетку авторства скульптора Олександра Сопільняка.

Також Василь Марюхнич подякував за підтримку в проведенні фестивалю Ужгородській міській раді й департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації.

Нагадаємо, 12-18 квітня в Ужгороді під час III-го фестивалю камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" за участі провідних театральних колективів України, представили 7 п'єс, більшість – на малій сцені Закарпатського облмуздрамтеатру. Зокрема, окрім івано-франківського, глядачі побачили колективи Львівського національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької, Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка, Київського академічного театру "Колесо", Київського академічного "Молодого театру". З виставою "Спадкоємець" виступили й "господарі" сцени, – інформує Прес-служба Ужгородської міськради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН