АФІША

 • Лускунчик

  25 лютого 2024р.
  початок о 12:00

 • Жменяки

  25 лютого 2024р.
  початок о 18:00 

 • Інша

  01 березня 2024 р.
  початок о 18:00

 • Інша

  03 березня 2024 р.
  початок о 18:00

--

"UA: Закарпаття" про виставу "У полоні Снігової королеви"

Як розповіла режисерка-постановниця вистави Лариса Білак, під час новорічно-різдвяних свят казку більше не повторюватимуть через карантинні обмеження. 

 

Роль Герди у виставі "У полоні Снігової королеви" зіграла актриса театру Олеся Дзуринець. Вона розповіла, що це була перша роль, з якої розпочалася її робота у театрі.

"Я тоді ще була маленькою дівчинкою, це зараз доводиться брати на себе одіяло дівчинки, бо я вже доросла жінка, але нічого в цій ролі для мене складного немає", — сказала актриса.

Отаманку з розбійниками зіграла Кароліна Білак. За словами актриси, в театрі вона грає різноманітні ролі, але до вподоби їй характерні ролі.

"Тут показано, що є розбійники, які грабують. Але все одно, там видно, що мати-отаманка любить свою дочку, яка б вона не була. Говориться, що дітей треба любити, заохочувати, обожнювати, і все буде гаразд. Місія моя у такій ролі", — розповіла Кароліна Білак.

Снігову королеву зіграла режисерка-постановниця вистави Лариса Білак. "Це моя найулюбленіша казка з дитинства, — сказала вона, — і я все життя мріяла зіграти Снігову королеву. Я її зіграла, казку поставила, місію, як режисерки виконала".

Восьмирічна Ксенія Сошнікова прийшла на виставу разом з сестрою Олександрою. Каже: сподобалися Снігова королева, Кай та Герда.

"Актори дуже гарно зіграли свої ролі, звукорежисери також, — сказала її сестра, Олександра. — Вистава мені сподобалась. Там показано, що гроші це не головне, а головне це сім’я і потрібно мати інші цінності, окрім грошей".

Тривала вистава "У полоні Снігової королеви" 1 годину 15 хвилин. Участь у ній взяли 20 акторів Закарпатського драмтеатру.

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН