АФІША

 • Той що відчиняє двері

  25 травня 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ

  26 травня 2024р.
  початок о 12.00

--

Історія вистав

Приголомшена Тетяна (Мала сцена)

13 квітня 2024р. початок о 19:00

 

ДОНЕЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР М. МАРІУПОЛЬ

Показ вистави відбудеться в рамках IV Всеукраїнського фестивалю камерного театрального мистецтва   «Під цвітом сакури» на Малій сцені Закарпатського облмуздрамтеатру.

Цього разу глядачі знайомляться з творчістю грузинського драматурга Лаші Бугадзе у постановці режисерки, заслуженої артистки України Людмили Колосович.

6 міні п’єс, 6 маленьких історій лаконічно об’єдналися у виставі «Приголомшена Тетяна», події якої розгортаються на мальовничому Кавказі під час загарбницької й безглуздої російсько-грузинської війни. Слова та вчинки головних героїв, які внаслідок військових дій страждають психічними розладами, є проявом уявлень про такі надважливі поняття, як війна, любов, повага, життя та смерть.

«Приголомшена Тетяна» не позбавлена й чорного гумору. Тут реальність межує з абсурдністю, а гендерні ролі не відповідають загальноприйнятим очікуванням – на противагу заслабким пещеним чоловікам виступають грубі чоловікоподібні жінки. Своєрідними у постановці змальовані й стосунки між представниками старшого і молодшого поколінь. А як щодо конфлікту стереотипних людських цінностей та підсвідомих бажань людини, які у суспільстві прийнято замовчувати?

Завдяки мелодиці мови, пластичним рухам акторів, особливостям сценографії та відеоряду вистава набула рис яскраво-вираженої грузинської ідентичності. В той же час «Приголомшена Тетяна» має мультинаціональний характер, адже тема війни є актуальною повсякчас в усьому світі.

 

 

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН