Три нові сцени, 12 прем’єр, безбар’єрний простір, підтримка ЗСУ – Рудольф Дзуринець підбив підсумки року на посаді директора Закарпатський академічний Музично-Драматичний театр, розповів про стратегію розвитку закладу та плани на майбутнє.

 

 

«За цей рік нам вдалося зробити чимало. Серед основних досягнень – відкриття нових локацій та значне розширення репертуару. За сприяння партнерів ми оновили Малу сцену та відкрили дві нові – сцену-фоє на першому поверсі й унікальну сцену просто неба у внутрішньому дворику», – підкреслив Рудольф Дзуринець. За його словами, протягом цього театрального сезону колектив уперше підготував та поставив 12 прем’єр. До постановки вистав також запрошували знаних режисерів з різних регіонів країни.

 

Окрім цього, колектив облмуздрамтеатру виступав на загальнонаціональних та міжнародних театральних фестивалях, започаткував перший в Україні фестиваль актуальної драми, активно долучався до благодійних вистав для захисників та їхніх дітей, до збору коштів на підтримку ЗСУ тощо.

«Приємно відзначити, що наш театр отримав статус „Краще підприємство України 2023“. Нагороди, звісно, мотивують рухатися вперед, проте головне завдання для всієї нашої команди залишається незмінним – зацікавити глядачів, дати можливість їм відволіктися, перезавантажитися та отримати позитивні емоції. Для цього ми постійно вдосконалюємось. Працюємо й над тим, щоб театр був зручним і доступним для кожного відвідувача, особливо для бійців, котрі проходять реабілітацію в нашому регіоні», – наголосив директор-художній керівник Закарпатського музично-драматичного театру імені братів Ю.-А. та Є. Шерегіїв.

Зокрема, нещодавно в театрі встановили пандуси, облаштували спеціальні місця для військових у залі, а також уперше за майже 30 років відновили роботу пасажирського ліфта. Чимало вдалося зробити за рік і для благоустрою закладу: придбали сучасне світлове й звукове обладнання, транспорт для перевезення декорацій і костюмів, сценічні костюми й інше.

«Ми не плануємо зупинятися на досягнутому, а прагнемо реалізовувати ще більше цікавих та важливих проєктів. Серед наших основних цілей на майбутнє – поповнення репертуару, розширення міжнародної співпраці, втілення соціальних та освітніх ініціатив», – резюмував Рудольф Дзуринець.
Приєднуйтесь до нас

ЗАКАРПАТСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР Імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв

ЗАКАРПАТСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР Імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв

І. Чендея, 12
Ужгород, Закарпатська 88017

Телефон

+38 (0312) 61-60-11 - приймальня

+38 (050) 432-05-57 - каса

+38 (0312) 61-42-37 - черговий

НАШІ ПАРТНЕРИ