АФІША

 • Отвєтка

  24 лютого 2024р.
  початок о 19.00
  (мала сцена)

 • Лускунчик

  25 лютого 2024р.
  початок о 12:00

 • Жменяки

  25 лютого 2024р.
  початок о 18:00 

 • Інша

  01 березня 2024 р.
  початок о 18:00

--

РЕПЕРТУАР

«Отвєтка»

За п’єсою Неди Неждани

 

Монодрама

Прем’єра  17 квітня 2022 року

 

Монодрама Неди Нежданої присвячена історії оперного співака, Героя України Василя Сліпака, який добровольцем пішов на війну. Промінявши паризьку сцену на окопи Донбасу, він загинув від кулі снайпера. П’єса створена ще до повномасштабної вторгнення Росії в Україну у 2022 році, але тема війни і розплати за неї звучать у виставі режисера Михайла Фіщенка на повний голос.  Головну роль виконують Ангеліна Сньозик /Дар’я Горшкова.

 

 

 

Авторка Неда Нежадана розповідає про ідею монодрами так: «Я познайомилася з Василем Сліпаком завдяки акціям на підтримку України під час драматургічної резиденції в Парижі і була вражена його яскравим талантом. Він був присутній і на першому сценічному читанні моєї п’єси «Майдан Інферно» французькою мовою, підтримував мою творчість.

Тож коли співак пішов на фронт, я стежила за його дописами. Для мене Василь Сліпак був камертоном правди і велетнем духу. Тому його загибель стала великим ударом і першою смертю друга в цій війні.

Я зрозуміла, що маю написати про це, але довго шукала форму. Поки мені не прийшов лист від знайомої режисерки з Росії, яка побажала мені… миру. Із цієї відповіді й зародилася п’єса,  прийшов уявний образ жінки, яка дає відповідь – «отвєтку». Бо це слово багатозначне і має військовий підтекст.

Також ключем до написання п’єси став улюблений сценічний образ співака – Мефістофель із «Фауста», завдяки якому й виникло псевдо «Міф». Важливою тут є ідея диявольського втручання. Проте ця монодрама не лише про Василя Сліпака, а про гібридну війну поміж Росією і Україною, яка може перерости в глобальну, як це, на жаль, і сталося. Я спробувала розповісти про своє розуміння цієї війни та власні емоції».

 

Постановочна група:

Режисер-постановник, музичне оформлення – заслужений артист України Михайло Фіщенко

Художник-постановник – Людмила Бєлая

Помічник режисера – Ангеліна Сньозик

Асистент режисера – Ангеліна Сньозик

 

Дійові особи та виконавці:

Вона – Ангеліна Сньозик / Дар’я Горшкова

Тривалість вистави -- 55 хвилин

 

 

Цікаво про виставу:

Закарпатський муздрамтеатр показав монодраму про російську агресію

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН